Florbalový turnaj 14.1.2012 - Smržovka

Název

Popis

První turnaj v roce 2012 se konal ve Smržovce. Po počátečních logistických obtížích jsme vyrazily v počtu 9+1. V prvním zápase nás čekala Osečná. Nějak se nám nedařilo. Nakonec jsme uhájily remízu 3:3. Mezi našimi zápasy se utkaly týmy z Ústí a Boleslavy. Ústečtí fanoušci (dva) se snažili motivovat střelkyně a za každý gól si sundali jednu část oděvu. Jelikož se ústečandám dařilo, nakonec odletěly i trenky. Zajímavá vsuvka. Chvíli to vypadalo, že nám nepřijede soupeř. Pár minut před začátkem, ale Děčín dorazil. V první třetině jsme po 30 sekundách inkasovaly. Celá třetina byla podivná, ale do druhé jsme si řekly, co budeme praktikovat a taky jsme praktikovaly. Hned se nám začalo dařit a výsledek 8:2 byl doma.