Florbalový turnaj 17.10.2009 - Liberec

Název

Popis

Tentokrát jsme nemusely nikam cestovat, protože se turnaj konal na domácí půdě. Ráno se nás sešlo asi pět, abychom vše nachystaly. Do příště musíme potrénovat stavění manťáků. Litvínov se dostavil opět ve výborné formě a převálcoval nejdříve Turnov a poté i Českou Lípu. Na nás čekal nováček z Chomutova. Zápas to byl napínavý až do samého konce. Vítězství jsme udržely (3:2 pro nás). Druhý zápas proti Turnovu pro nás nezačal dobře. Už po 12 sekundách jsme prohrávaly. Ve čtvrté minutě už byl stav 0:2 pro Turnov. Po vyloučení Věrky (to udělala naschvál, aby nás donutila pořádně zabrat) a v následném oslabení se podařilo Fukině vsítit gól, což nás nakoplo. Na konci sruhé třetiny bylo skóre 3:3 a začalo se od začátku. V poslední části se prosadily Léňa a Fukina. Vyhrály jsme 5:3. Dnes jsme si spravily chuť a už se těšíme na další turnaj.