Florbalový turnaj 19.4.2009 - Liberec

Název

Popis

Po týdnu nás čekal další turnaj - poslední v sezóně. Potřebovaly jsme uhrát minimálně jeden bod, abychom měly jistotu, že první místo v tabulce je naše. Holky byly namotivovány a do Turnova se pustily s vervou. První gól padnul už po devíti sekundách a druhý hned ve 32. sekundě. Turnovské jen koukaly, co se to děje. V podobném duchu se odehrával zbytek zápasu. Nutno podotknout, že turnovské vsítily tři branky a několikrát nás podržela Marcela a i to štěstí se přiklonilo na naši stranu. Konečné skóre vypadalo až děsivě 17:3 (nový klubový rekord). Po občerstvení jsme nastoupily proti Litvínovu, který nás posledně porazil a to jsme nechtěly znovu dopustit. Holky byly opravdu povzbuzené (bublinky dělají divy) a ve třetí minutě poprvé skórovaly. V sedmé minutě stihly zavěsit hned dvakrát a hned bylo vše pohodovější. Bivojky nám daly jen jednoho fíka, ikdyž příležitostí měly mnohem víc. Několikrát netrefily úplně prázdnou branku.

Takže: SEZÓNA JE U KONCE (TEDA JEŠTĚ BARÁŽ).